De Natuur en Milieufederatie Samen voor mooie en duurzame provincies
Menu
Medewerkers

Medewerkers

De landelijke samenwerking tussen de Natuur- en Milieufederaties wordt ondersteund door een klein stafbureau. Deze medewerkers van de Natuur en Milieufederaties voeren het beleid, de projecten en de activiteiten uit die door het bestuur worden vastgesteld. Iedere medewerker heeft veel eigen verantwoordelijkheid en geeft op zelfstandige en professionele wijze invulling aan het werk. Het werk wordt zoveel mogelijk projectmatig uitgevoerd.

 

annie-van-de-pas

Annie van de Pas, Netwerkdirecteur
06 15 24 7897
a.vande.pas@natuurenmilieufederaties.nl

 

Sonja Sars, Netwerksecretaris / Plv. netwerkdirecteur
06 48 56 3550
s.sars@natuurenmilieufederaties.nl

 

Ron Zeefat (NMF)

Ron Zeefat, Ondersteunend Secretaris,  Secretariaat
030 25 67 360
06 44 37 0231
r.zeefat@natuurenmilieufederaties.nl

 

2017.03.02_HansMolenaar_website

Hans Molenaar, Administrateur
030 25 67 360
06 37 40 7427
h.molenaar@natuurenmilieufederaties.nl

 

Stephanie Bosma

Stephanie Bosma, Communicatieadviseur
06 81 21 8169
s.bosma@natuurenmilieufederaties.nl

 

Mattheus Bleijenberg

Mattheus Bleijenberg, Projectleider Nacht van de Nacht
www.nachtvandenacht.nl
030 25 67 368
m.bleijenberg@nmu.nl

 

Schrijf je in voor de nieuwsbrief van één van de Natuur en Milieufederaties
Inschrijven
Volg ons via social media en praat mee in onze natuur- en milieudiscussies:
Nationale Postcode Loterij
CBF